Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
LEHMANN AJAX 659, 1910-30-tal, akrobat i litograferad plåt, tygklädd i gula byxor och mönstrad tunika, urverksdriven, total längd 24 cm
Slitage, funktion något trög
532855
2018-04-07