Stig Lindberg Spisa Ribb
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, teservis "Spisa Ribb", 9 dlr, bestående av 6 koppar samt 3 assietter
Historik: Spisa Ribb av Stig Lindberg togs fram för Hemutställningen "H55 i Helsingborg 1955.
Andrasortering, en kopp med nagg, visst slitage
532862
2018-04-04