Christian Fredrik Svensson marinmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marint motiv, signerad CF Svensson, olja på duk, ca 30x46 cm

532865

2018-04-04