Engelsk skrivbordsstol

Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol
Engelsk skrivbordsstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets början, på hjul, röd skinnklädsel, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 52 cm

Slitage, en karm med lagning

532870

2018-04-05