Lars Jonsson offsetlitografi

Lars Jonsson offsetlitografi
Lars Jonsson offsetlitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Kråkor, signerad Lars Jonsson, numrerad 185/200, offsetlitografi, ca 40x56 cm

Blekt, ngt sned i ramen

532889

2018-04-05