Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BODIL HEDLUND (född 1946): Komposition med byggnader, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 46x55 cm
Ram saknas
532907
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här