Sideboard
2018-04-05
532909
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, England, 1900-talets första hälft, 3 lådor med underliggande hyllplan, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 70 cm, ca125x40 cm
Bruksslitage