Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, England, 1900-talets första hälft, 3 lådor med underliggande hyllplan, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 70 cm, ca125x40 cm
Bruksslitage
532909
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här