Oktant 1800-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKTANT, 1800-tal, mahogny med beninläggningar, mässing, märkt Eric Holmlund, 46 x 37 cm, medföljer Sailing Directions for the Gulf of Mexico, part II, London 1868
Smärre slitage, mindre delar saknas, boken med skador
532914
2018-04-05