Sminkbord 1950/60-tal

Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal
Sminkbord  1950/60-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, med spegel, 1950/60-tal, fanérat i bl a teak med mässingsdetaljer, höjd ca 145, 110x42 cm

Smärre slitage, repor och märken

532926

2018-04-05