Ljusstakar Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, ljusstakar, 10 st, 1960/70-tal, mässing, kupor i färgat glas, höjd ca 12,5-29 cm

Brukslitage

532939

2018-04-05