Vägglampor design Peter Celsing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER CELSING, vägglampor, 1 par, gulmetall, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, diameter ca 29 cm

Bruksslitage

532948

2018-04-06