Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, modell sputnik, 1900-talets andra del, stomme i vitmetall, 16 st glaskupor, höjd ca 62 cm

Bruksslitage

532949

2018-04-06