Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR, 10+2, SKÅLFAT,2+1, Gullaskruf, rött och grönt glas, tallrikarna med gallerkant, diameter 22 cm
En röd samt en grön tallrik med fotnagg, smärre repor
532955
2018-04-05