Tallrikar skålfat Gullaskruf

Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf
Tallrikar skålfat Gullaskruf

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR, 10+2, SKÅLFAT,2+1, Gullaskruf, rött och grönt glas, tallrikarna med gallerkant, diameter 22 cm

En röd samt en grön tallrik med fotnagg, smärre repor

532955

2018-04-05