Salongsgrupp Louis XV stil

Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil
Salongsgrupp Louis XV stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft, Louis XV stil, bestående av soffa, karmstolar 1 par, skuren dekor, klädd i gul sammet, soffan slängd ca 155 cm

Slitage

532961

2018-04-05