Beppe Wolgers oljemålning

Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Nyponblom", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, 33x41 cm

532968

2018-04-05