Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat i valnöt, draghantag i mässing, delvis klädd skiva i konstläder, höjd ca 71, 109x57 cm
Nyckel saknas, slitage
532988
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här