Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, lackad ek, med 26 lådor, 2 utdragbara skivor, höjd 163, 58x77 cm

Slitage, nyckel saknas, märken

532990

2018-04-05