Kommod

Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMMOD, 1800-talets andra hälft, fanerad med mahogny och valnöt, 2 skåpsdörrar med beslag i mässing, höjd 87, 67x45 cm

Slitage, nyckel saknas

532996

2018-04-05