Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, skärgårdseka, monogramsignerad och daterad K.S 1972, klinkbyggd mahogny och furu, längd 26 cm
Damm
533000
2018-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här