Nautica - Skärgårdseka

Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka
Nautica - Skärgårdseka

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, skärgårdseka, monogramsignerad och daterad K.S 1972, klinkbyggd mahogny och furu, längd 26 cm

Damm

533000

2018-04-30