Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, betsad bok, på hjul, med klaffar, låda i sargen, höjd ca 76, 52 (82)x93 cm
Slitage, solbelkt skiva, märken
533001
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här