Matgrupp barockstil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR 6 st., MABORD, barockstil, 1900-tal, ek, klädd i skinn, 2 iläggsskivor 50 cm vardera, sitthöjd 47, bordets mått 72, 157x98 cm
Slitage, bord och stolar ej ursprungligen tillhörande, märken, fläckar, kläddsel med skador, repor, minder bortfall
533002
2018-04-05