Matgrupp barockstil

Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil
Matgrupp barockstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR 6 st., MABORD, barockstil, 1900-tal, ek, klädd i skinn, 2 iläggsskivor 50 cm vardera, sitthöjd 47, bordets mått 72, 157x98 cm

Slitage, bord och stolar ej ursprungligen tillhörande, märken, fläckar, kläddsel med skador, repor, minder bortfall

533002

2018-04-05