Soffa i rokokostil

Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil
Soffa i rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSSOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuret och bemålat trä med förgyllda detaljer, lösa sittplymåer, klädsel i damast, bredd ca 188 cm

Klädsel med fläckar, hål och slitage

533004

2018-04-11