Soffa i rokokostil
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSSOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuret och bemålat trä med förgyllda detaljer, lösa sittplymåer, klädsel i damast, bredd ca 188 cm
Klädsel med fläckar, hål och slitage
533004
2018-04-11