Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, Karl Andersson, bokhylla "Øresund", 6 sektioner, fanerade i ek, bl.a. moduler med vitrin och skjutdörrar, höjd ca 245, 135x36 cm vardera

Slitage, fanerskador, ytmärken

533013

2018-04-05