Hinkar allmoge

Hinkar allmoge
Hinkar allmoge
Hinkar allmoge
Hinkar allmoge
Hinkar allmoge
Hinkar allmoge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HINKAR, 3 st., koppar, 1800-tal, diameter 28,5-32, höjd 22-26 cm

En saknas hänkel, slitage, bucklor

533016

2018-04-05