Formar allmoge

Formar allmoge
Formar allmoge
Formar allmoge
Formar allmoge
Formar allmoge
Formar allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORMAR 7 st., 2 med lock, koppar, delvis med järnbeslag, 18/1900-tal, en märkt skultuna, diameter 24-32 cm

Slitage

533018

2018-04-05