Nautica - Åländsk allmogebåt

Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt
Nautica - Åländsk allmogebåt

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BÅTMODELL, åländsk julle, monogramsignerad och daterad AF (Anders Fredholm) 88, , klinkbyggd i furu, segel i textil, längd ca 34 cm, höjd ca 28 cm

Damm

533021

2018-04-30