Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BÅTMODELL, åländsk julle, monogramsignerad och daterad AF (Anders Fredholm) 88, , klinkbyggd i furu, segel i textil, längd ca 34 cm, höjd ca 28 cm
Damm
533021
2018-04-30