Fernandez Arman Skulpltur Chess

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Skulptur "Chess" i patinerad brons, signerad Arman samt numrerad 8/70, höjd ca 40 cm, gjutarmärkt: Bronze Romain & Fils

533022

2018-04-11