Byrå och pall gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med PALL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, byrån med tre lådor, beslag i mässing, ca 43,5 x 97 cm, höjd ca 79 cm

Slitage, märken, sprickor, nyckel saknas

533026

2018-04-05