Matgrupp ek design Børge Mogensen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, matgrupp, 7 dlr, bestående av: runt matbord, 6 stolar, ek, klädsel i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 43, bordets diameter ca 129 cm

Bruksskick, vattenring och smärre fläckar på bordets skiva samt slitage på fotavsluten

533027

2018-04-05