Kastruller

Kastruller
Kastruller
Kastruller
Kastruller
Kastruller
Kastruller
Kastruller
Kastruller

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASTRULLER, 6 st., HÄMTARE, MÅTT, koppar och zink, 1800-tal, med järnbeslag, höjd ca 11-37 cm

Slitage, bucklor

533034

2018-04-05