Kuriosa 1800 och 1900-tal

Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal
Kuriosa 1800 och 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORMAR, MINIATYRER, m.m. 18/1900-tal, mestadels koppar, höjd ca 2-12 cm

Slitage

533049

2018-04-05