Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORMAR, MINIATYRER, m.m. 18/1900-tal, mestadels koppar, höjd ca 2-12 cm
Slitage
533049
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här