Matgrupp Börge Mogensen
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", matgrupp, 7 dlr, Karl Andersson & Söner, 1900-talets mitt, ek, stoppade sitsar, vinröd klädsel, etikettmärkningar, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 110 cm, iläggsskivor vardera bredd 54 medföljer
Bruksslitage, klädsel med fläckar, bordsskivan med fläckar,
533050
2018-04-05