Matgrupp Börge Mogensen

Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen
Matgrupp Börge Mogensen

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", matgrupp, 7 dlr, Karl Andersson & Söner, 1900-talets mitt, ek, stoppade sitsar, vinröd klädsel, etikettmärkningar, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 74, diameter 110 cm, iläggsskivor vardera bredd 54 medföljer

Bruksslitage, klädsel med fläckar, bordsskivan med fläckar,

533050

2018-04-05