Nautica - Fälbåtsmodell

Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell
Nautica - Fälbåtsmodell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, österbottnisk fälbåt, signerad och daterad AF (Anders Fredholm) 2001, klinkbyggd i furu, textilsegel, längd ca 34 cm, höjd ca 27 cm

Damm

533065

2018-04-30