Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Vårlandskap med vattendrag, signerad Vilh. Behm, olja på duk, ca 62x93cm

533069

2018-04-06