Olof Walfrid Nilsson

Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Fjällmotiv , signerad och daterad Olof W Nilsson 1941, olja på duk, ca 45x90 cm

Kuntoraportti

533070

Päivämäärä:

2018-04-06