Olof Walfrid Nilsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Fjällmotiv , signerad och daterad Olof W Nilsson 1941, olja på duk, ca 45x90 cm
Kuntoraportti
533070
Päivämäärä:
2018-04-06