Maurice Moberg Stockholm

Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): "Blommande fruktträd Djurgården", signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 60x68 cm

533093

2018-04-11