Potpurriurna Kosta

Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta
Potpurriurna Kosta

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOSTA, potpurriurna med lock, blå glasmassa, 1820-tal, sengustaviansk, höjd ca 33 cm

Lockknoppen med repor

533101

2018-04-06