Carl Malmsten
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, ´´Haga´´, bord, Nordiska Kompaniet, 1920-tal, med 2 iläggsskivor, björk och bonad björk, märkt med metallskylt AB NORDISKA KOMPANIET, bordets höjd 76, 140x110, total längd 250 cm
Ytmärken, fläckar, slitage
533104
2018-04-06