Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, ´´Haga´´, bord, Nordiska Kompaniet, 1920-tal, med 2 iläggsskivor, björk och bonad björk, märkt med metallskylt AB NORDISKA KOMPANIET, bordets höjd 76, 140x110, total längd 250 cm

Ytmärken, fläckar, slitage

533104

2018-04-06