Nautica - Modellsköt

Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt
Nautica - Modellsköt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, sköt, monogramsignerad och daterad AF (Anders Fredholm) 83, klinkbyggd i furu, textilsegel, längd ca 43 cm, höjd ca 31 cm

Damm

533106

2018-04-30