Carl Malmsten sideboard

Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard
Carl Malmsten sideboard

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Haga", sideboard, Nordiska Kompaniet 1920-tal, björk med intarsiadekor, svärtat underrede, höjd 89, 152x51 cm, nyckel finns

Slitage, fläcakr, ytmärken

533109

2018-04-06