Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Haga", sideboard, Nordiska Kompaniet 1920-tal, björk med intarsiadekor, svärtat underrede, höjd 89, 152x51 cm, nyckel finns
Slitage, fläcakr, ytmärken
533109
2018-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här