Nautica - Racerbåtsmodell

Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell
Nautica - Racerbåtsmodell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÅTMODELL, sent 1900-/tidigt 2000-tal, amerikansk triple cockpit racermodell, fernissad mahogny med plastdetaljer, på sockel, längd ca 40 cm

Smärre krackeleringar i lacken

533120

2018-04-30