Fickur 2 st Schweiz 1890-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 2 st, Schweiz, 14 k guld resp. silver, 1890-tal, mineralglas, manuellt uppdrag, cylindergång, diameter 37 mm resp. 33 mm, vikt 14 k guld 42 g, silver 27 g
Verken går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, skador på urtavla, bucklor, skador på urverk
533128
2018-04-06