Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORRAHAMMAR, trädgårdssoffa, tidigt 1900-tal, gavlar i svartlackerat gjutjärn, ribbor av gulmålat trä, gavlarna märkta Norrahammar, längd ca 178 cm
Bruksslitage, färgbortfall
533172
2018-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här