Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
BYARUM, trädgårdsstolar, 6 st, s.k. bryggerimodell, 1900-talets första hälft, stomme i svartlackerat järn, sits och rygg av gulmålat trä, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, repor
533179
2018-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här