Bryggeristolar Byarum

Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum
Bryggeristolar Byarum

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

9 000 SEK

Beschreibung

BYARUM, trädgårdsstolar, 6 st, s.k. bryggerimodell, 1900-talets första hälft, stomme i svartlackerat järn, sits och rygg av gulmålat trä, sitthöjd 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

533179

2018-04-07