Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELASTOLIN SKOTTAR, 12 st, 1940-tal, i parad, bl a en säckpipeblåsare, taburmajor
Smärre skador
533199
2018-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här