Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Göteborg 1940-tal, bestående av: kaffekanna med svärtat trähandtag, gräddsnipa, sockerskål med lock, höjd ca 7,5-18 cm, vikt ca 545 g

Bruksslitage

533206

2018-04-11