Nautica - Sextant England
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEXTANT, John Chrichton, England, 1800-tal, mässing, trähandtag, låda av mahogny, nyckel medföljer, etikett i locket: "Joh. Gulbransen, intrumentmager, Christiania", längd ca 25 cm
Slitage, anlöpningar, locket med sprickor
533227
2018-04-30