Rita Rapp akvarell

Rita Rapp akvarell
Rita Rapp akvarell
Rita Rapp akvarell
Rita Rapp akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RITA RAPP (1900-tal): Danserska, signerad Rita Rapp -45, akvarell, ca 29x20 cm

Kuntoraportti

533232

Päivämäärä:

2018-04-06