Rita Rapp akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RITA RAPP (1900-tal): Danserska, signerad Rita Rapp -45, akvarell, ca 29x20 cm
Kuntoraportti
533232
Päivämäärä:
2018-04-06